Müzik-Tiyatro-Etkinlik

HAYDİ ANKARA İYİLİK PAHALI BİRŞEY DEĞİLDİR

sound-ankara

Uzun zamandır çocuklara yardım etme arzusu ile sahnelerden uzak kalan ve Hayaller Gerçek Olsa Derneğini kuran sanatçı Fulden Uras, bir yardım gecesinde bizzat kendisinin sahne alacağını ve hasta çocuklar için konser vereceğini açıkladı.

Türkiye’de yüzlerce kelebek hastası çocuğa yardım için kurulmuş ve dernek başkanlığını ünlü sanatçı Fulden Uras’ın yaptığı Hayaller Gerçek Olsa Derneği’ne kayıtlı bakıma muhtaç ve hasta çocuklar yararına sosyal sorumluluk projesi başlatan örnek gece kulübü Sound Ankara tüm gelirini kelebek hastası çocuklara bağışlayacak.

İşletmeciliğini genç yatırımcılar Alper Yıldız ve Mert Can Cenik’in yaptığı ve her hafta ünlü isimlerin sahne aldığı canlı performans sahnesi Sound Ankara 30 Kasım 2016 günü tüm gelirini Hayaller Gerçek Olsa Deneği’ne bağışlayarak kelebek hastası çocuklar için farkındalık yaratmak ve toplanan gelirle dernekte kayıtlı yaklaşık 300 hasta çocuğun medikal malzemelerinin alımını sağlayacaklar.

Uzun zamandır çocuklara yardım etme arzusu ile sahnelerden uzak kalan ve Hayaller Gerçek Olsa Derneğini kuran sanatçı Fulden Uras, böylesine güzel düşünülmüş bir yardım gecesinde bizzat kendisinin sahne alacağını ve hasta çocuklar için konser vereceğini açıkladı.

30 Kasım 2016 günü saat 21.00 da Ankara’da düzenlenecek yardım gecesinin tüm geliri Sound Ankara tarafından Hayaller Gerçek Olsa Derneği’ne bağışlanacak.

hayaller-gercek-olsa

30 Kasım 2016 saat 21.00 da Türkiye’nin en örnek gece kulübü Sound Ankara, Fulden Uras ile vereceği kokteylle tüm gelirini Hayaller Gerçek Olsa Derneği‘ne ve kelebek hastasi çocukların ameliyat ve medikal malzeme masraflarına bağışlayacaktır. 2 saatlik canlı konserle Dernek Başkanı ünlü sanatcı Fulden Uras‘ın bizzat sahne alacağı yardım gecesinde Galatasaray’lı futbolcularin imzaladığı formalar da açık artırma ile satılacaktır. kokteyl davetiyelerine 0312 4660006 dan ulasabilir sizde bir katkı sağlayabilirsiniz. Davetiyeler 100 TL olup konser gecesi sınırsız yerli alkol ve sıcak soğuk ikramlar fiyata dahildir.